یکی از بهترین قالیشویی در یوسف آباد که اقدام به ارائه بهترین خدمات شستشوی قالی و انواع فرش همانند فرش دستباف، فرش ماشینی، گلیم، گبه، جاجیم و نمد می‎کند، مجموعه قالیشویی فارسی است. این مجموعه در تمامی نقاط تهران دارای شعبه است که یکی از این شعبه‌های تهران در یوسف آباد است.

بهترین‌های شستشو و مرمت فرش را از قالیشویی فارسی بخواهید.

به طور کلی یوسف آباد یکی از محله‌های قدیمی و  معروف شهر تهران است که بنابر تقسیمات شهرداری تهران در منطقه ۶ قرار دارد. یوسف آباد از شرق به خیابان ولیعصر، از غرب به بزرگراه کردستان، از شمال به بزرگراه شهید همت و از جنوب به دکتر فاطمی منتهی می‌شود. یوسف آباد از مناطق قدیمی و همچنین مهم تهران است که خود دارای خیابان‌ها و کوچه‌های متعدد و مهمی می‌باشد که مهم‌ترین آن‌ها خیابان یوسف آباد (خیابان سیدجمال‌الدین اسدآبادی)، خیابان شهید جهان‌آرا، خبابان مهرام، خیابان چهلستون، خیابان فتحی شقاقی و خیابان بیستون می‌باشد.

قالیشویی در یوسف آباد

وسعت و گستردگی این منطقه باعث شده تا در خیابان و منطقۀ بوسف آباد جمعیت کثیری ساکن باشند که هر یک از این ساکنان نیازهای مختلفی دارند. از آنجایی که حضور فرش در زندگی ایرانیان تنیده شده است، می‌توان اذعان داشت که شستشوی فرش یکی از نیازهای مبرم ساکنان این منطقه است که شستشوی آن علاوه بر تمیز کردن باعث تأمین بهداشت می‌شود.

شستشو و رفوگری انواع فرش را از قالیشویی فارسی بخواهید

اما از آنجایی که فرش از هر نوع و هر جنسی که باشد از حساسیت‌ها و ویژگی‌های خاصی برخوردار است، شستشوی آن باید با دقت کامل انجام شود. زیرا هر گونه اهمال باعث ایجاد آسیب برروی فرش می‌شود. متخصصان مجموعه قالیشویی فارسی با استفاده از تجربه چندین دهۀ خود نخست فرش را به صورت کامل بازرسی کرده و سپس فرش‌ها را با دقتی بی‌نهایت شستشو می‌دهند. این عامل باعث می‌شود تا در مواجهه اولیه با فرشتان، ان را فرشی جدید پنداشته و در نهایت از جذابیت ظاهری قالی خود لذت ببرید.