یکی از بهترین قالیشویی در مینی سیتی قالی فارسی است. تهران، بزرگترین شهر ایران به شمار می‌آید که علاوه بر وسعت، دارای تراکم جمعیتی بالایی می‌باشد. این گستره جغرافیایی و تراکم جمعیتی بالا و زیاد، باعث شده تا تهران به طور غیر رسمی به چهار منطقه شرقی، غربی، شمالی و جنوبی تقسیم شود. هر یک از این محدوده‌ها، دارای محله‌ها و خیابان‌های گوناگون و متعددی است که در هر یک از این مناطق، افراد بسیاری ساکن هستند و در آن سکنی دارند.

یکی از بهترین قالیشویی در مینی سیتی، قالی فارسی است.

شرق تهران که از قدیمی ترین نقاط تهران است، از این قاعده مستثنی نبوده و دارای محله‌ها، سراها، مناطق و خیابان‌های گوناگونی است. از جمله محله‌های شرق تهران، تهرانپارس، نارمک، نیروی هوایی، دردشت، شمس آباد، پیروزی، افسریه، هروی و مینی سیتی است. در میان مناطق مذکور، مینی سیتی در زمره مناطق قدیمی و پرجمعیت تهران است. مینی سیتی از شرق به سوهانک و لواسان، از غرب به اقدسیه، از جنوب به ازگل و اراج و از شمال به ارتفاعات رشته کوه البرز ختم می‌شود. مینی سیتی خود، دارای محله‌های گوناگونی است که اصلی‌ترین آن‌ها عبارت از شهرک قائم، محلاتی کوثر، لاله، دانشگاه، صدف، آتی ساز و یاس است.

قالیشویی در مینی سیتی

بدیهی و امری طبیعی است که هر یک از ساکنان این مناطق، نیازها و خواسته‌های گوناگونی دارند که بدون شک برخی از این نیازها در قالب بهداشتی جای دارد. شستشوی لوازم و اسباب منازل مسکونی، دفاتر اداری و تجاری یکی از نیازهای ساکنان این منطقه است. در میان تمام این نیازها، شستشوی فرش در میان تمام خانواده‌ها و صاحبان فرش مشترک است. زیرا با توسعه آپارتمان‌ها، امکان شستشوی فرش‌های بزرگ توسط افراد وجود ندارد. به‌همین دلیل امرززه اغلب افراد فرش خود را به قالیشویی های معتبر می‌سپارند تا فرش هایشان را به بهترین نحو شستشو دهند. قالیشویی قالی فارسی یکی از بهترین قالیشویی در مینی سیتی به شمار می‌آید که آماده ارائه بهترین خدمات قالیشویی و مرمت انواع فرش دستباف و فرش ماشینی است.

بهترین شستشوی فرش و  را از قالی فارسی بخواهید