قالیشویی در زعفرانیه یکی از نیازهای ساکنان این منطقه است. مجموعه فارسی با هدف رفع نیاز این منطقه یکی از بهترین در زعفرانیه است. تهران، پایتخت ایران از وسیع‌ترین شهرهای  داخل کشور و حتی آسیا به شمار می‌آید که دارای مناطق گوناگون و مختلف است. بزرگی و وسعت جغرافیایی تهران باعث شده تا این شهر از خیابان‌ها، محله‌ها، سراها و مناطق گوناگون تقسیم می‌شود. یکی از خیابان‌ها و محلات موجود در تهران که از شهرت بسیاری برخوردار است و در شمال تهران قرار دارد، زعفرانیه است.

برترین مجموعه قالیشویی در زعفرانیه، قالیشویی فارسی است.

زعفرانیه از جمله مناطق مرفه نشین تهران به شمار می‌آید که از شمال به ارتفاعات توچال، از غرب به رودخانه ولنجک، از جنوب به خیابان ولیعصر و از شرق به تجریش منتهی می‌شود. زعفرانیه دارای چند بافت مسکونی، تجاری، و اداری است. از این رو، ساکنان این منطقه نیازهای گوناگونی دارند که در پی رفع تمامی آن‌ها فعالیت‌های تجاری و مغازه‌های گوناگونی در این منطقه راه‌اندازی شده است. یکی از مراکز تجاری این منطقه که با هدف کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به ساکنان این منطقه راه اندازی شده است، شعبه‌ای از ده‌ها شعبه‌های قالیشویی فارسی است.

قالیشویی در زعفرانیه

قالیشویی فارسی با برخورداری از جمعی از متخصصان قالیشویی که هر یک بیش از دو دهه در این زمینه فعالیت داشته و قادرند انواع فرش‌ها را به بهترین نحو مورد شستشو قرار دهند. منظور از بهترین نحو آن است که فرش را به نوعی شستشو دهند که در آن فرش‌ها با کم‌ترین آسیب شسته شده و در عین حال ظاهر آن جلایی ویژه یابد. منظور از آسیب آن است که فرش به طور طبیعی با شستشو دستخوش فرسایش شده و از نظر تار، پود، پرز و یا تراکم قالی دچار تغییراتی می‌شود.

خدمات شستشوی قالی را از مجموعه رفوگران بخواهید.

مجموعه قالیشویی فارسی با برخورداری از مجهزترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات و در عین حال متخصص‌ترین کارشناسان آماده است تا بهترین و عالی‌ترین خدمات را به شما صاحبان قالی‌های دستباف (ابریشمی، پشمی، کرک و …)، ماشینی (اکریلیک و …)، گلیم، گبه و هر نوع دستباف دیگر ارائه دهد. خدمات برتر را از برترین قالیشویی در زعفرانیه، یعنی مجموعه قالیشویی فارسی ارائه دهید.