یکی از بهترین شعب قالیشویی فارسی در جردن است که بهترین قالیشویی در جردن است. یکی از مناطق موجود در تهران که در شمال این کلانشهر و پایتخت ایران قرار دارد، جردن است. منطقۀ جردن که امروزه به نام نلسون ماندلا نام‌گذاری شده است، یکی از مناطق مرفه‌نشین تهران به شمار می‌آید.

قالیشویی فارسی به سبب کاربرد جمعی از متخصصان قالیشویی، بهترین قالیشویی در جردن است.

این خیابان از جنوب به میدان آرژانتین و پایانه بیهقی، از شرق به میرداماد و بزرگراه مدرس و در نهایت به الهیه ختم می‌شود. این منطقه به سبب شهرت و همچنین مراکز تجاری (مرکز تجاری الهیه) و اداری مهم (فرهنگسرای صبا، ساختمان ریاست جمهوری، وزارت راه و ترابری، سفارتخانه‌های کشورهای متعدد) و همچنین برج‌های مسکونی متعدد (دوما، سپیدار و آناهیتا) از اهمیت و رواج بسیاری برخوردار است.

قالیشویی در جردن

ازاین‌‌رو، جردن و یا همان خیابان نلسون ماندلا که با نام بلوار آفریقا نیز شناخته می‌شود، از تراکم جمعیتی بالایی برخوردار است. از آنجایی که ساکنان این منطقه عمدتاً از وضعیت رفاهی و معشیتی مطلوب و مرفهی برخوردار هستند، می‌توان چنین فرض کرد که عمده ساکنان این منطقه دارای فرش‌های دستباف و یا فرش‌های ماشینی نفیسی برخوردارند که شستشوی آن‌ها نیازمند دقت و حساسیت است. این عامل باعث شده است تا مجموعه قالیشویی فارسی در این منطقه، یکی از شعب خود را تأسیس کند تا بتواند بهترین خدمات شستشوی قالی‌های دستباف و ماشینی را به مردم ارائه دهد. مجموعه قالیشویی فارسی با استفاده از جمعی از متخصصان (هر یک بیش از چندین دهه در زمینه شستشو و مرمت فرش تجربه دارند)، بهترین مواد شوینده و آخرین تجهیزات این عرصه آماده ارائه بهترین خدمات شستشوی قالی است.

استفاده از بهترین مواد اولیه در شستشو و همچنین آخرین تجهیزات، بخشی از مزایای مجموعه قالیشویی فارسی است.

این امر باعث می‌شود تا پس از تحویل فرش‌هایتان از زیبایی ظاهری قالی‌تان لذت برده و احساس جدید بودن فرش خود را تجربه کنید. برای ارتباط با بزرگترین قالیشویی در سطح تهران، می‌توانید به سایت تخصصی قالیشویی فارسی مراجعه کرده و علاوه بر نحوه ارتباط با بهترین قالیشویی در جردن، از مقالات آموزشی این سایت همانند شیوه‌های نگهداری از فرش، شیوه‌های لکه‌بری، شیوه‌های مرمت فرش، آسیب‌های و چگونگی جلوگیری از ایجاد چنین آسیب‌هایی بهره گیرید.