• Home / خدمات ترمیم و…
خدمات ترمیم و بازسازی فرش
خدمات ترمیم و بازسازی فرش

ترمیم و بازسازی فرش

خدمات ترمیم و بازسازی فرش | خدمات تعمیرات و باز سازی فرشهای دستبافت. شرکت قالیشویی فارسی با استفاده از کارشناسان و متخصصان زبده صنعت فرش دستبافت آماده ارائه کلیه خدمات رفوگری، پرداخت، ریشه کشی، شیرازه دوزی، رنگ برداری، رفع سوختگی، لکه برداری، چرم دوزی و …می باشد.

ترمیم و بازسازی فرش

با توجه به قیمت بالای فرش های دستبافت و ارزش مادی و معنوی آنها نگهداری و نظافت فرش دلیل اصلی افزایش عمر آنها می باشد. اگر در مواردی اتفاقهای ناگوتری از جمع سوختگی، سپردن فرشها به قالیشویی غیر متخصص که باعث ایجاد لکه و یا بهم ریختگی رنگ و … در فرش دستبافت دوست داشتنی شما ایجاد شود. قالیشویی فارسی و کارشناسان متخصص آن سعی در رفع این مشکل میکنند. اما نسبت به قیمت بالای فرشهای دستبافت؛ تعمیرات فرش توجیه اقتصادی بیشتر نسبت به تعویض آنها دارد.

باز سازی فرش توسط شرکت قالیشویی فارسی در سراسر تهران صورت می پذیرد. پس از هماهنگی های لازم با شما مشتری عزیز متحصصان ما به محل شما اعزام و مشاهدات خود را از فرش شما کرده و نیاز های تعمیرات فرش را به شما ابلاغ می کنند. شما میتوانید با رضایت خود فرش را به مجموعه قالیشویی فارسی بسپارید و پس از زمان اعلام شده به شما درب منزلتان تحویل بگیرید.