روابط عمومی: 22646472

info@ghalifarsi.com

سراسر

تهران

شبانه روزی

حتی ایام تعطیلقالیشویی در محدوده شریعتی

قالیشویی آنلاین

در سال‌های اخیر با افزایش رونق کسب و کار اینترنتی، صاحبان بسیاری از مشاغل به دنبال جذب رضایت مخاطبان و همچنین افزایش تعداد مشتریان خود اقدام به راه‌اندازی سایت و صفحه‌های تبلیغاتی در شبکه‌ اجتماعی و رسانه‌های جمعی کرده‌اند از جمله این مشاغل حرفه‌های فعال در عرصه فرش دستباف است. مشاغل فعال در عرصه فرش دستباف اگرچه به تازکی وارد تجارت الکترونیک شده‌‎اند، اما برخی از آن‌ها به صورت کاملا حرفه‌ای و آگاهانه اقدام به راه‌اندازی صفحات و شبکه‌های مجازی کرده‌اند. از این جمله می‌توان به مجموعه قالیشویی و رفوگری آنلاین فارسی اشاره داشت که علاوه بر دریافت خدمات و ثبت سفارش از طریق بیش از بیست خط تلفن از نقط متفاوت تهران و روابط عمومی 02122646472، قادر است از طریق اینترنتی و سایت اختصاصی خود به آدرس ghalifarsi.com سفارش مشتریان را دریافت و در کم‌ترین زمان خدمات ارائه کند. 

قالیشویی فارسی، قالیشویی در محدوده شریعتی


بهترین قالیشویی تهران

قالیشویی رفوگران بی‌شک یکی از مجموعه‌های بهترین مجموعه‌های قالیشویی در تهران است که با به کارگیری و استفاده از اساتید فن و مجربان این حرفه و با برخورداری بیست سال تجربه فعال در قالیشویی، قادر به بهترین شیوه شست‌وشو می‌باشد. شست‌وشویی که نسخه انجام آن بنابر صلاح‌دید استادکاران و مواد اولیه کاربردی در فرش تهیه و  با مدرن‌ترین تجهیزات و بهترین شوینده‌ها انجام می‌گیرد تا در نهایت قالی به بهترین شیوه شسته شود. 

تنها هدف قالیشویی فارسی، ارائه بهترین خدمات و جذب رضایت مشتریان است.

قالیشویی فارسی، قالیشویی در محدوده شریعتی


قالیشویی در سراسر تهران

یکی از مزایای متعدد قالیشویی فارسی، وجود شعب متعدد در تمامی نقاط سطح شرق، غرب، جنوب و شمال تهران اعم از آفریقا، سوهانک، رسالت، شریعتی، فرمانیه، شمیرانات است. این شعب به منظور ارائه بهترین خدمات به مشتریان در تمامی نقاط تهران راه‌اندازی شده تا در کم‌ترین زمان ممکن بتوانند فرش‌ها را از صاحبان قالی تحویل گرفته، فرش را مورد شست‌وشو قرار داده و مجدداً آن را به صاحبان قالی بازگرداند. 

قالیشویی فارسی، قالیشویی در محدوده شریعتی


تخصصی‌ترین قالیشویی در تهران

منظور از قالیشویی تخصصی، وجود کادری حرفه‌ای و مجرب است که در وهله نخست فرش را بررسی کرده و نسخه شست‌وشوی قالی را بنابر ماده اولیه غالب یعنی پشم، پنبه و یا ابریشم، ظرافت فرش و اهمیت فرش تهیه می‌کنند. سپس فرش را به گونه‌ای مورد شست‌وشو قرار می‌دهند تا فرش به بهترین نحو شسته شده و کم‌ترین آسیب به فرش وارد شود.

فارسی از محدود مجموعه‌های قالیشویی و رفوگری در سطح تهران است که با جمعی از متخصصان راه‌اندازه شده است.

علاوه بر قالیشویی، مسئولان فارسی به جهت ارائه خدمات بهتر و تکمیلی، اقدام به راه‌اندازی کادر تخصصی رفوگری کرده است. کارشناسان و استادکاران این مجموعه، به محض ورود فرش به این مجموعه، در وهله نخست آن را به طور کامل بررسی کرده و آن را بنا بر آسیب وارده به گروه آسیب شدید، متوسط و کم تقسیم می‌کنند. سپس اقدامات لازم جهت رفع نقاط آسیب دیده و ترمیم قالی انجام می‌شود.‌

مجموعه رفوگری فارسی، حاضر به مرمت انواع فرش پشمی و ابریشمی است

قالیشویی فارسی، قالیشویی در محدوده شریعتی


رفوگری فرش ابریشم

ابریشم یکی از نخ‌های گران‌بها است که به صورت مثقالی و به بهای گزافی فروخته می‌شود. با این نخ فرش ابریشم بافته می‌شود که در اقلام گران‌قیمت و ارزشمند به شمار می‌آید. فرش ابریشمی از آن‌جایی که بسیار حساس و آسیب‌پذیری است، رفوگری فرش ابریشمی نیاز به تخصص و تجربه دارد. زیرا هر گونه ناکارآمدی منجر به افزایش میزان آسیب می‌شود. مجموعه فارسی با دسترسی به رفوگران متخصص قادر است فرش ابریشمی را به بهترین نحو ترمیم کنند.

قالیشویی فارسی، قالیشویی در محدوده شریعتی


 برترین خدمات تکمیلی فرش

مجموعه فارسی با به کارگیری کادری مجرب و متخصص در جهات گوناگون قادر است تمامی نیازهای مشتریان در زمینه مرمت و شست‌وشوی فرش را برطرف کنند. بدین دلیل گروهی از متخصصان قالیشویی و رفوگران در یک مجموعه با عنوان فارسی گرد هم آمده‌اند تا بهترین خدمات را ارائه دهند.

قالیشویی فارسی، قالیشویی در محدوده شریعتی


چرا انتخاب ما


دغدغه شما کم خواهد شد

بدون شک دغدغه ی اصلی تمام خانواده های که می خواهند فرش خود را به قالیشوئی بدهند. پیدا کردن یک قالیشوئی مطمئن، باسابقه و کیفیت در شستشو با حفظ کامل فرش و قیمتی مناسب می گردند که ما این مجموعه را برای شما فراهم کرده ایم.


کادر متخصص و تجهیزات

در این راستا قالیشوئی فارسی با بهره گیری از کادر متخصص و مجرب و آخرین تکنولوژی های روز دنیا به کمک شما مشتریان شتافته است. این قالیشوئی افتخار دارد به صورت بیست و چهار ساعته در بخش های شستشو، رفوگری، ریشه بافی، رنگبرداری و لکه برداری در خدمت شما همشهریان محترم باشد.


سابقه و پیشینه درخشان

کارخانه قالیشویی فارسی با بیش از 15 سال سابقه درخشان در زمینه قالیشویی، رفوگری و ترمیم انواع فرش شروع به کار کرده و هدف اصلی خود را، رضایت مشتری قرار داده است.

شستشوی فرشهای ابریشمی و گرانقیمت

خدمات قالیشویی فارسی قالیشویی فارسی بهترین در غرب تهران

در شستشوي فرش با دست، رعايت نكات زير دارای اهميت ويژه اي می باشد:
1-استفاده از زمين سخت، سيماني، موزاييك يا زمين شيب دار بهتر است.
2-جريان آب بايد به صورت دوش و با حرارت معمولي باشد. از آب گرم در شستشوي فرش دستباف يا ماشيني استفاده نمي شود.
توضيح: فرش هاي ماشيني به علت داشتن مواد پلاستيكي در گره ها و تار و پود، پس از شستشو نرمي و لطافت خود را از دست مي دهند. در فرش هاي دستبافت هم، كه رنگ پس مي دهد، آب گرم رنگ پس داده شده را در قسمت هاي روشن فرش تثبيت مي كند كه . ...

ادامه مطلب
قالیشویی فارسی

مقالات مرتبط با قالیشویی

 مراحل شستشوي فرش
راه های پیشگیری از بیدخوردگی فرش های اعلاء
تعریف رفو و دلایل نیاز
شیرازه دوزی منفصل چیست؟
ابزار و وسایل رفوگری
توضیحاتی در رابطه با مرمت پارگی کنار قالی